У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 квітня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого          Барбари В.П.,
суддів:            Колесника П.І., Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу державного підприємства "Енергоринок" на постанову Вищого господарського суду України від 19 лютого 2009 року у справі №20/384 за позовом державного підприємства "Енергоринок" до відкритого акціонерного товариства "Підприємство електричних мереж – Енерговугілля" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Донецької області від 22 липня 2008 року, залишеним без змін постановою Донецького апеляційного господарського суду від 7 жовтня 2008 року, позов задоволено частково.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України зазначену постанову суду апеляційної інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 19 лютого 2009 року з підстав її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3084553) від 19 лютого 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
В.П. Барбара
Судді:
П.І. Колесник
С.О. Щотка