У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2 квітня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого            Колесника П.І.,
суддів:              Потильчака О.І.,
                 Щотки С.О.,
розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк України" на постанову Вищого господарського суду України від 28 січня 2009 року у справі №16/253 (rs3072689) за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Інфокс" до відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк України", третя особа – приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Іванова Світлана Миколаївна, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду міста Києва від 1 серпня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 15 жовтня 2008 року, позов задоволено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України зазначену постанову суду апеляційної інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 28 січня 2009 року з підстав різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах, а також порушення судом касаційної інстанції норм матеріального і процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3072689) від 28 січня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
П.І. Колесник
Судді:
О.І. Потильчак
С.О. Щотка