У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 березня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України у складі:
головуючого             Барбари В.П.,
суддів:               Колесника П.І.,
                   Черногуза Ф.Ф.,
розглянувши касаційну скаргу приватного підприємства "ВікторіС" на постанову Вищого господарського суду України від 29 січня 2009 року у справі №1/980-12/375 (rs3083121) за позовом приватного підприємства "ВікторіС" до управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, Пустомитівської районної державної адміністрації Львівської області, треті особи: Львівська міська рада, головне управління земельних ресурсів у Львівській області, управління земельних ресурсів у місті Львові – про припинення права користування земельною ділянкою,
в с т а н о в и л а :
Рішенням Господарського суду Львівської області від 30 жовтня 2007 року позов задоволено.
Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 17 червня 2008 року вказане рішення суду першої інстанції скасовано, у позові відмовлено.
Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України постанову апеляційного господарського суду залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови Вищого господарського суду України від 29 січня 2009 року з підстав порушення судом касаційної інстанції норм матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.
Керуючись статтями - 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів
у х в а л и л а :
Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3083121) від 29 січня 2009 року у даній справі.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Головуючий
В.П. Барбара
Судді:
П.І. Колесник
Ф.Ф. Черногуз