У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 березня 2009 року
м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:            Барбари В.П.,
суддів:               Берднік І.С., 
                  Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" на постанову Вищого господарського суду України від 20 січня 2009 року в справі за позовом дочірньої компанії "Укртрансгаз" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до закритого акціонерного товариства "Укргаз-Енерго" про визнання відсутності права,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 10 червня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 2 вересня 2008 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 20 січня 2009 року зазначені судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3083125) від 20 січня 2009 року в справі №37/172 (rs3083125) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.