У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 березня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:       Барбари В.П.,
суддів:         Берднік І.С., 
             Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області на постанову Вищого господарського суду України від 15 січня 2009 року в справі за позовом регіонального відділення Фонду державного майна України по Чернівецькій області до закритого акціонерного товариства комерційного банку "ПриватБанк" про стягнення суми,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 17 червня 2008 року позов задоволено частково.
Постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 17 вересня 2008 року, залишеною без змін постановою Вищого господарського суду України від 15 січня 2009 року, рішення суду першої інстанції залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 15 січня 2009 року в справі №32/65-08(37/118-08) (rs2878492) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.