У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 березня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:    Барбари В.П.,
суддів:         Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Бомон" на постанову Вищого господарського суду України (rs4033604) від 3 лютого 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Бомон" до Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації, 3-тя особа - фізична особа - підприємець ОСОБА_1, про визнання недійсним результату конкурсу,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 7 серпня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 14 жовтня 2008 року, позов задоволено.
Постановою Вищого господарського суду України від 3 лютого 2009 року зазначені судові рішення скасовано, провадження в справі в частині позовних вимог про визнання переважного права на оренду приміщення припинено, в решті позовних вимог справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 3 лютого 2009 року в справі №2/212 (rs4033604) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.