У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 березня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
суддів:           Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Енергохолдинг" на постанову Вищого господарського суду України від 22 січня 2009 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Енергохолдинг" до виконавчого комітету Краматорської міської ради, 3-тя особа – Національна комісія регулювання електроенергетики України, про стягнення збитків,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Донецької області від 8 серпня 2008 року в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Донецького апеляційного господарського суду від 21 жовтня 2008 року зазначене рішення скасовано, позов задоволено частково.
Постановою Вищого господарського суду України від 22 січня 2009 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, рішення суду першої інстанції залишено в силі.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs3255772) від 22 січня 2009 року в справі №15/375.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.