У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 березня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:     Барбари В.П.,
суддів:        Берднік І.С., 
           Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу приватного підприємства "ДІК плюс" на постанову Вищого господарського суду України від 20 січня 2009 року в справі за позовом Київського природоохоронного прокурора в інтересах держави в особі Київської міської ради до приватного підприємства "ДІК плюс" про повернення самовільно зайнятої земельної ділянки,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду м. Києва від 3 червня 2008 року, залишеним без змін постановою Київського апеляційного господарського суду від 22 вересня 2008 року, в задоволенні позову відмовлено.
Постановою Вищого господарського суду України від 20 січня 2009 року зазначені судові рішення скасовано, справу передано на новий розгляд до суду першої інстанції.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального права, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону в аналогічних справах.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 20 січня 2009 року в справі №4/752-16/73 (rs2878494) .
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.