У х в а л а
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 березня 2009 року м. Київ
Колегія суддів Верховного Суду України в складі:
Головуючого:         Барбари В.П.,
суддів:           Берднік І.С., Потильчака О.І.,
розглянувши касаційну скаргу приватного підприємства "Науково-виробничий центр "Теплий дім" на постанову Вищого господарського суду України від 12 січня 2009 року в справі за позовом комунального закладу "Луганський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій" до приватного підприємства "Науково-виробничий центр "Теплий дім" про стягнення суми та зобов’язання повернути проектну документацію,
в с т а н о в и л а:
Рішенням господарського суду Луганської області від 23 липня 2008 року, залишеним без змін постановою Луганського апеляційного господарського суду від 27 жовтня 2008 року, позов задоволено частково.
Постановою Вищого господарського суду України від 12 січня 2009 року зазначені судові рішення залишено без змін.
У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності нормам матеріального та процесуального права.
Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.
Керуючись ст.ст.- 111-15, - 111-17 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,
у х в а л и л а:
Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України (rs2790816) від 12 січня 2009 року в справі №1/42.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий
Барбара В.П.
судді:
Берднік І.С.
Потильчак О.І.