ЮРИДИЧНИЙ ХАРКІВ ПЛЮС
Законодавство України / нормативні документи / правова допомога / послуги юриста / адвоката
Головна
Список баз
Допомога
Законодавство України
ПОШУК ПО ВСІЙ БАЗІ
284 Про внесення змін до Закону України "Про основи державної політики у сфері науки і науково-технічної діяльності" (01.12.98)
285 Про внесення змін до деяких законів України з метою підтримки наукової і науково-технічної діяльності
1916 Про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 1997 р. N 1474 "Про подолання кризового стану у тваринництві і птахівництві та стабілізацію розвитку галузі" та заходи щодо збільшення виробництва продукції тваринництва і птахівництва (04.12.98)
1956 Про запровадження марок акцизного збору на імпортні алкогольні напої з вмістом спирту етилового від 1,2 до 8,5 відсотка об'ємних одиниць та внесення змін і доповнень до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо порядку реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів
1367 Про заходи щодо зменшення податкової заборгованості та фінансового оздоровлення суб'єктів підприємницької діяльності
1370 Про деякі питання обкладення податком на додану вартість
2034 Про індексацію грошових доходів громадян
Copyright © 1996 - 2025 by LICA