УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
Від 15.02.2006 № 187
Про дозвіл ДП «Нафта-Харків» підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Кіровоград-Нафта» на реконструкцію нежитлових приміщень (колишня кв. №47) по пр. Московському, 89 під адміністративні приміщення
Рішенням міськвиконкому від 06.08.2003р. №777 переведено кв. №47 по пр. Московському, 89 у нежиле приміщення та надано дозвіл ДП «Нафта-Харків» підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Кіровоград-Нафта» на реконструкцію цих приміщень під адміністративні приміщення. На теперішній час робочий проект не погоджено, дозвіл на виконання будівельних робіт не одержано в установленому порядку.
Розглянувши клопотання ДП «Нафта-Харків» підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Кіровоград-Нафта» про дозвіл на реконструкцію нежитлових приміщень (колишня кв. №47) по пр. Московському, 89 під адміністративні приміщення, на підставі ст. 14 Закону України «Про основи містобудування», відповідно до рішення I-ї сесії Харківської міської ради IV скликання від 11.04.2002 р. «Про порядок вирішення окремих питань в сфері містобудування та земельних відносин» (в редакції рішення IV сесії Харківської міської ради IV скликання від 19.06.2002 р.), керуючись ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дозволити ДП «Нафта-Харків» підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Кіровоград-Нафта» реконструкцію нежитлових приміщень (колишня кв. №47) по пр. Московському, 89 під адміністративні приміщення.
Реконструкцію здійснити до 01.12.2007р.
2. ДП «Нафта-Харків» підприємства з іноземними інвестиціями ТОВ «Кіровоград-Нафта»:
2.1. До початку реконструкції:
2.1.1. Одержати архітектурно-планувальне завдання на розробку робочого проекту в управлінні містобудування та архітектури.
2.1.2. Розробити та погодити робочий проект на реконструкцію об'єкта в установленому порядку.
2.1.3. Одержати і виконати технічні умови управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку по пайовій участі в розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста.
2.1.3. Зареєструвати об'єкт реконструкції в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю головного управління містобудування, архітектури та земельних відносин.
2.2. Після закінчення реконструкції об'єкт здати до експлуатації в установленому порядку.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника головного управління містобудування, архітектури та земельних відносин О. Коробку.
Міський голова В. Шумілкін