УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

Від 29.07.1994438

Про надання земельної ділянки повному господарчому товариству «Рижов і К» - будівельно-виробничому підприємству «Грот» для будівництва відкритого складу по вул. Ковтуна, 60 а

Згідно з рішенням міськвиконкому від 30.03.94 № 123 товариством з обмеженою відповідальністю «Арт-ЛТД» розроблено робочий проект відкритого складу будівельних матеріалів по вул. Ковтуна, 60 а повного господарчого товариства «Рижов і К» - будівельно-виробничого підприємства «Грот». Проект погоджено ГоловУАМ 16.06.94 за № 60/94.

Розглянувши клопотання повного господарчого товариства «Рижов і К» - будівельно-виробничого підприємства «Грот» (лист від 14.06.94 № 141), виконавчий комітет Харківської міської Ради народних депутатів

ВИРІШИВ:

1. Надати повному господарчому товариству «Рижов і К» - будівельно-виробничому підприємству «Грот» у тимчасове довгострокове користування строком на 15 років на умовах оренди ділянку міської землі площею, орієнтовно, 0,13 га для будівництва і експлуатації відкритого складу будівельних матеріалів по вул. Ковтуна, 60 а, згідно з проектом.

2. Повному господарчому товариству «Рижов і К» будівельно-виробничому підприємству «Грот» перерахувати міськвиконкому 37 млн. крб. на соціально-економічний розвиток міста, згідно з листом планово-економічного управління від 20.07.94 № 974.

3. Відділу землекористування міськвиконкому встановити межі земельної ділянки у натурі та оформити договір на право тимчасового довгострокового користування земельною ділянкою на умовах оренди, згідно з пунктом 1 цього рішення.

4. Попередити повне господарче підприємство «Рижов і К» - будівельно-виробниче підприємство «Грот», що:

4.1. Згідно з ст. 22 Земельного Кодексу України, забороняється приступати до використання земельної ділянки до встановлення меж у натурі і оформлення договору на право тимчасового користування землею.

4.2. По закінченню будівництва виконати виконавчу зйомку земельної ділянки в М 1:500 і по одному екземпляру звіту передати відділу землекористування і ГоловУАМ.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника ГАУ планування та економіки Погуляєву Л.М.

 

Голова виконкому Ради народних депутатів

Є.П. Кушнарьов