УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
Про дозвіл ГК «Богатир» на розміщення гаражів по вул. Клочківській, 101-в
Гаражний кооператив «Богатир» (зареєстрований рішенням Дзержинського райвиконкому від 25.08.94 р. № 151/9, ідентифікаційний код № 25617569), надалі - ГК «Богатир», самовільно здійснив будівництво 26 гаражних боксів по вул. Клочківській, 101 -в, в зв'язку з чим інспекцією Держархбудконтролю та управлінням земельних ресурсів за самовільне будівництво та зайняття земельної ділянки накладено штрафи (постанови №№ 905, 907, 924-927, 929, 947, 1148 від 07.09.98 р., № 844 від 22.09.99 р., №№ 761-776 від 31.08.99 р. та № 20 від 19.02.99 р.), які сплачено.
Розглянувши клопотання ГК «Богатир» про надання дозволу на розміщення гаражів по вул, Клочківській, 101-в (лист від «10,11.99 р. № 10), враховуючи технічне заключення про стан цих гаражів, виконане інститутом «Харківський Промбудндіпроект» (шифр 635-01.9д51), містобудівне обгрунтування (зам. № 1-1204), погодження міської санепідемстанції, управління державної пожежної охорони, державної інспекції охорони навколишнього середовища та управління соціально-економічного розвитку, планування та обліку (лист від 12.05.99 р. № 1012), виконавчий комітет Харківської міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дозволити ГК «Богатир» розміщення 26 гаражних боксів по вул. Клочківській, 101-в без права компенсації витрат при їх знесенні у разі реконструкції району.
2. ГК» Богатир»:
2.1. Виконати та погодити, чинним порядком, проект благоустрою прилеглої території.
2.2. Виконати виконавчі креслення об'єкту та підвідних інженерних комунікацій та благоустрою прилеглої території
2.3. Пред'явити об'єкт державній приймальній комісії для прийняття до експлуатації.
3. Попередити ГК «Богатир», що земельна ділянка для експлуатації об'єкту буде надана окремим рішенням після прийняття його до експлуатації.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності, виконавчих органів ради - начальника головного управління міського господарства Савенко С.Г та на голову Дзержинської райради В.А.Шумілкіна.
Перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.М. Бабаєв