УКРАЇНА
ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Від 25.05.2004 № 1309
Рішеннями міськвиконкому від 10.09.2001 р. № 1617 та від 04.02.2004 р. № 80 дозволено гр. Кравченко Любові Іванівні, надалі - гр. Кравченко Л.І., проектування та реконструкцію квартири № 14 з влаштуванням мансардних жилих приміщень в житловому будинку по вул. Чернишевського, 45-а в строк до 01.06.2004 р.
Згідно з положенням «Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, не включених до державного замовлення, в Харківській області», затвердженим розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації від 05.08.99 р. № 650, його розпорядженням від 12.06.2000 р. № 528 про внесення змін до цього положення та державними будівельними нормами України (ДЕН А.3.1-3-94) «Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів. Основні положення», керуючись ст. 42,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Призначити державну приймальну комісію для прийняття в експлуатацію реконструйованої кв. № 14 гр. Кравченко Л.І. з влаштуванням мансардних жилих приміщень в житловому будинку по вул. Чернишевського, 45-а у складі:
Голова комісії:
Агафонова Ю.Ю. - начальник інспекції ДАБК м. Харкова.
Члени комісії:
Кравченко Л.І. - власник квартири;
Сокольський Ф.Я. - директор ТОВ фірма «Сінт»;
Поздєєва Т.Г. - заступник голови Київської райради з питань діяльності виконавчих органів;
Мазурок С.О. -ГАП ТОВ фірма «Сінт»;
Тарасенко В.І. - головний спеціаліст інспекції ДАБК;
Неминущий С.А. - начальник ЗДПО -6 Київського району;
Біличенко Н.П. - головний державний санітарний лікар Київської райСЕС м. Харкова;
Караєв М.Ю. - ведучий спеціаліст відділу державного управління екології та природних ресурсів в Харківській області;
Котляр О.В. - начальник Харківської обласної державної інспекції з енергозбереження.
2. Повноваження державної приймальної комісії припиняються з моменту затвердження міськвиконкомом акта про прийняття об'єкта в експлуатацію.
Перший заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради В. Бабаєв