ЮРИДИЧНИЙ ХАРКІВ ПЛЮС
Законодавство України / нормативні документи / правова допомога / послуги юриста / адвоката
  • Головна
  • Список баз
  • Допомога
Доступні бази даних (зміст)
1016 Про анулювання ліцензії на право провадження діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданої Приморському орендному підприємству теплових мереж
ПОШУК ПО ВСІЙ БАЗІ
574 Про затвердження Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (17/05/2006)
1059 Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (23/11/2011)
738 Про затвердження Інструкції про порядок видачі ліцензій Національною комісією регулювання електроенергетики на здійснення окремих видів підприємницької діяльності (28/10/1999)
65-р Про усунення порушень Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії Приморським орендним підприємством теплових мереж (21/06/2012)
Copyright © 1996 - 2025 by LICA